Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegów masaży:

iwona_kubiakMasaż LOMI LOMI to wyjątkowy hawajski masaż, nazywany masażem „kochających rąk”. Jego celem jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni, ale praca nad całym człowiekiem poprzez usuwanie napięć i blokad w jego wnętrzu. Masaż Lomi Lomi jest prowadzony w duchu Aloha – miłości, kryje się za nim filozofia Huny. Masaż w naturalny sposób leczy psychikę, relaksuje,  uwalnia w ciele siły samouzdrawiania, na nowo rozbudza drzemiącą w każdym człowieku,  moc i radość życia.

Masaż PeLoHa
PeLoHa jest masażem energetycznym, niosącym Pokój, Miłość i Harmonię. Zawiera elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, shiatsu, techniki Bowena, refleksologii, akupresury, polarity, Reiki, pracy z czakrami. Masaż oczyszcza pamięć komórkową ciała z traumy, udrażnia kanały energetyczne, wzmacnia ciało i duszę. Podczas masażu pacjenci odczuwają błogostan, a po zabiegu niezwykłą lekkość, złagodzenie napięcia, bólu, lęków, objawów depresji. Poprawia się jakość snu, samopoczucie, zwiększa się pewność siebie oraz otwartość na zmiany.

Shiatsu to akupunktura bez igieł, jest starożytną sztuką uzdrawiania dotykiem opartą na zasadach medycyny chińskiej. W Shiatsu stosuje się rozciąganie i naciskanie różnych części ciała w celu wzmocnienia przepływu energii, krążenia krwi, poprawy postawy oraz doprowadzenia do fizycznej i psychicznej równowagi. Masaż odbywa się na macie w luźnym ubraniu przez uciskanie kciukami, dłońmi, łokciami i kolanami. Metoda Shiatsu jest pomocna w takich dolegliwościach jak: bóle głowy i pleców, bóle menstruacyjne, problemy żołądkowe, chroniczne zmęczenie, wewnętrzny niepokój i nerwowość.

Masaż dźwiękiem mis tybetańskich
Istotą terapii dźwiękiem jest zjawisko rezonansu ciała ludzkiego z dźwiękami mis. Fale dźwiękowe, przenikając przez ciało, wywołują w komórkach wibracje, które wprowadzają harmonię do wszystkich procesów w organizmie. Słuchanie dźwięku mis spowalnia prądy czynnościowe mózgu i harmonizuje obie półkule. W stanie alfa (stan głębokiego odprężenia) następuje dostrojenie wszystkich rytmów ciała, łatwiej pokonać lęki, uwalniają się napięcia, poprawia się zdolność koncentracji, rozwija się intuicja. Masaż dźwiękiem jest fantastyczną formą relaksu podczas, którego przestajemy żyć przeszłością i przebywamy wyłącznie w chwili obecnej.

Masaż Breussa jest to energetyczno-manualna terapia kręgosłupa wykonywana na całej jego długości.
W pierwszej części zabiegu stosowane są delikatne i rozluźniające techniki masażu. Bardzo istotne jest wmasowanie w skórę dużych ilości oleju z kwiatów dziurawca, który nie tylko uelastycznia tkanki miękkie, ale wnika do wnętrza krążka hamując proces jego odwodnienia i degeneracji. Olej dziurawcowy tak działa na chrząstkę, jak woda na gąbkę.
Druga część zabiegu ma charakter energoterapeutyczny. Celem masażu Breussa jest usunięcie blokad, „rozprostowanie” kręgosłupa oraz przywrócenie jego elastyczności. Działa rozluźniająco i relaksująco, jest nie tylko skuteczny, ale też bardzo przyjemny.

Masaż holistyczny
Ideą masażu holistycznego jest umożliwienie swobodnego przepływu energii i uwolnienie całego potencjału energetycznego osoby poddanej zabiegowi. Jest to masaż energetyczny łączący w sobie wiele metod  naturalnego uzdrawiana: REIKI masaż polinezyjski, akupresurę, Shiatsu, aromaterapię, a także terapię dźwiękiem mis tybetańskich. Technika masażu dobierana jest indywidualnie w zależności od stanu zdrowia, potrzeb i oczekiwań klienta.

Masaże wykonują Iwona Kubiak i Krzysztof Sikorski.

Czas trwania masaży:
Masaż Lomi Lomi – 60 min lub 90 min
Masaż PeLoHa – 70 min
Shiatsu – 60 min
Masaż kręgosłupa wg Breussa – 40 min
Masaż holistyczny – 90 min
Masaż głowy i twarzy – 30 min
Masaż relaksacyjny- 45 min
Masaż dźwiękiem mis tybetańskich – 50 min