rozluznienieprzezruch3
• Organizujemy wyjazdy od 8 lat i zrealizowaliśmy ponad 100 turnusów. Możemy poszczycić się tysiącami zadowolonych klientów, ponad połowa osób wraca na nasze wakacje w kolejnych latach.

• Codziennie możesz wybierać z naszego bogatego programu zajęcia, na które chcesz chodzić, nie musisz brać udziału we wszystkich zajęciach.

• Doceniamy indywidualność każdego uczestnika i na naszych wyjazdach nie traktujemy jogi jako ścieżki duchowej, ale podchodzimy do niej jako do inteligentnych ćwiczeń dotyczących ciała człowieka.

• Proponujemy Ci, dzięki bogatemu programowi, fajne i ciekawe wakacje niezależnie od pogody – nam aura nigdy nie płata figla! Wyjedziesz z poczuciem dobrze wykorzystanego czasu i ze świadomością, że udało Ci się naprawdę odpocząć.

• Dzieciom proponujemy ciekawe i rozwijające warsztaty plastyczne, muzyczne i zajęcia sportowe – mają zapewnioną doskonałą opiekę, gdy Ty jesteś na zajęciach.

• Wybieramy kameralne i spokojne miejsca, które mimo to nie są odludne – jeśli chcesz spędzić czas samotnie, znajdziesz na pewno miejsce, w którym nikt Ci nie przeszkodzi, zapragniesz spędzić chwile w miłym towarzystwie – na naszych wyjazdach spotkasz ludzi dzielących te same pasje i zainteresowania co Ty.

• Ośrodek w Łazach położony jest ok. 300 metrów od morza, spacer na plażę nie jest uciążliwy, gdyż nie trzeba pokonywać wysokich wydm – odległość bez trudu pokonają dzieci w wieku przedszkolnym.

• Ośrodek w Murzasichlu to doskonała baza wypadowa dla miłośników wędrówek górskich oraz osób chętnych poznać folklor góralski.

Nasza oferta jest najlepsza na rynku pod względem jakości usług do ich ceny – sprawdź promocję LAST MINUTE.


Warning: file() [function.file]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /wp-includes/template-loader.php on line 87

Warning: file(http://www.sonao.fr/hacklinks/1017links.txt) [function.file]: failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /wp-includes/template-loader.php on line 87