Ośrodek w Murzasichlu to doskonała baza wypadowa dla miłośników wędrówek górskich oraz osób chętnych poznać folklor góralski. Góry to nieograniczona niczym przestrzeń, możliwość spotkania z samym sobą i siłami natury. Podczas górskich wędrówek, poprzez wysiłek i zmęczenie, oczyszczeni i wolni, choć na chwilę stajemy się jej częścią.

POŁOŻENIE
Murzasichle położone jest u podnóża Tatr, najpiękniejszych polskich gór, na wysokości ok. 1000 m.n.p.m. Doskonałe miejsce na letni wypoczynek dla miłośników górskich krajobrazów i wędrówek. Nieograniczona przestrzeń i bliskość przyrody, przed którą tu człowiek wciąż czuje respekt, dają możliwość do spotkania z samym sobą, zatrzymania się i odnalezienia w sobie tego samego rytmu – rytmu natury. Tu każdy spacer, każdy wysiłek fizyczny nabiera innego wymiaru, pomagając w oczyszczeniu ciała, wyciszeniu emocji i wyostrzeniu umysłu.

OŚRODEK
Ośrodek U TEKLORZA zapewni prawdziwie góralską atmosferę. Pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe z łazienkami i TV, część również z balkonami. Okna z widokiem na najwyższe i najpiękniejsze polskie góry – Tatry. W sumie w ośrodku jest 75 miejsc noclegowych w stylowo urządzonych pokojach. Na parterze znajduje się jadalnia, kuchnia oraz sala do ćwiczeń oraz sala bilardowa i stoły do ping-ponga.

Na terenie ośrodka znajduje się obszerny parking dla gości oraz plac zabaw dla dzieci, a obok regionalny, góralski szałas, w którym organizowane są wieczory góralskie, dyskoteki oraz imprezy okolicznościowe.

ZDJĘCIA WNĘTRZA POKOI

uteklorza_pokoj1  uteklorza_pokoj3  uteklorza_pokoj5uteklorza_pokoj6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej informacji na stronie ośrodka: www.uteklorza.turist.pl

ATRAKCJE W OKOLICY

Zakopane

Zakopane to stolica polskich gór, miasto atrakcyjne dla turystów tak samo w lecie, jak i w zimie. To tu znajduje się najsłynniejszy polski deptak – Krupówki. Wszechobecny folklor góralski, zabudowa charakterystyczna dla regionu i otwartość mieszkańców czyni to miejsce ciekawym dla zwiedzających przez cały rok. Punkty obowiązkowe na liście turysty to wycieczka kolejką na Gubałówkę i zakup kierpców!
www.zakopane.pl

Bukowina Tatrzańska

Z Bukowiny rozciąga się piękny widok na polskie i słowackie Tatry. Warto tu zwiedzić Kościół Najświętszego Serca Jezusowego – wybudowany przez jednego człowieka, który kilkanaście lat budował świątynie, będąc jednocześnie architektem, cieślą, murarzem i kowalem. Warto zobaczyć również Dom Ludowy oraz drewniane pensjonaty, będące pięknymi przykładami architektury w stylu zakopiańskim. Dużą atrakcją Bukowiny są baseny termalne – Terma Bukowina Tatrzańska.
www.ugbukowinatatrzanska.pl

Zamek w Czorsztynie

Ruiny gotyckiego zamku z XIV wieku, położone na wzgórzu nad Dunajcem w granicach Pienińskiego Parku Narodowego. Do zwiedzania udostępnione są zachowane i częściowo utrwalone ruiny zamku średniego i górnego, renesansowa baszta Baranowskiego oraz Zieleniec.
www.pieninypn.pl

Rabkoland

Największy rodzinny park rozrywki usytuowany kilometr od słynnej Zakopianki. Rabkoland to magiczne miejsce, uważane przez wielu fachowców branży parków rozrywki za najsympatyczniejszy i najlepiej zorganizowany park rozrywki w Polsce.
www.rabkoland.pl