Ośrodek Geovita w Dąbkach to doskonałe miejsce na wypoczynek dla osób ceniących spokój, komfort i doskonałą obsługę. Miłośnicy natury znajdą tu doskonałe miejsca do spacerów wokół jeziora, a osoby aktywne i zakochane w Bałtyku spędzą niezapomniany czas na plaży.

POŁOŻENIE
Obiekt Geovita w Dąbkach, położony 100 m od morza i 650 m od Jeziora Bukowo, jest idealnym miejscem zarówno na dłuższe pobyty i rodzinne wakacje, jak i na krótkie, weekendowe wypady. Lokalizacja sprawia, że Goście mogą w pełni korzystać z benefitów nadmorskiego mikroklimatu, co w połączeniu z zabiegami Morskiego Instytutu SPA & Wellness oraz odnowy biologicznej pozwala na pełną regenerację sił.

OŚRODEK
Do dyspozycji Gości oddajemy 195 miejsc noclegowych, w 1-,2- i 3-osobowych pokojach oraz 4-osobowych apartamentów (w tym dwa apartamenty VIP). Każdy pokój posiada prywatną łazienkę, lodówkę, TV, radio, telefon, dostęp do Internetu oraz sprzęt plażowy. W hotelu mieści się również restauracja dla 135 osób, a także kawiarnia i chata grillowa. Posiadamy również 2 sale konferencyjne mogące pomieścić łącznie 120 osób.

Każdy z naszych Gości znajdzie u nas interesujące dla siebie atrakcje. Oprócz kortu tenisowego, boisk sportowych i placu zabaw dla dzieci, Goście mogą skorzystać z usług Morskiego Instytutu SPA & Wellness, a także Zakładu Przyrodoleczniczego z basenem, siłownią i sauną.

ZDJĘCIA WNĘTRZA POKOI

dabki_pokoj_01 dabki_pokoj_02 dabki_pokoj_03

Więcej informacji na stronie ośrodka: geovita.pl

ATRAKCJE W OKOLICY

Darłowo
Leży 8 km od Dąbek. Warto tu zobaczyć Kościół Mariacki z 60-metrową wieżą, gdzie znajduje się Mauzoleum Pomorskie. W centrum miasta stoi Pomnik Rybaka, z którym chętnie fotografują się turyści, oraz Ratusz Miejski z zachowanym renesansowym portalem nad drzwiami wejściowymi. Perłą Darłowa jest Zamek Książąt Pomorskich – jedyny w Polsce nadmorski zamek gotycki wybudowany na planie zbliżonym do kwadratu, posiadający 24-metrową wieżę. W zamku obecnie znajduje się muzeum.
www.darlowo.pl

Słupsk
Oddalone o 50 km od Dąbek gospodarcze, kulturalne i naukowe centrum Pomorza Środkowego. Polecamy słupskie Muzeum Książąt Pomorskich, w którym można obejrzeć słynny srebrny ołtarz darłowski oraz wyjątkową w skali Polski i świata wystawę prac Stanisława Ignacego Witkiewicza.
www.slupsk.pl

Leonardia
Park odpoczynku i dobrej zabawy dla całej rodziny. Znajduje się w poddarłowskiej wsi Krupy. Na terenie parku można znaleźć około stu gier jedno- i wieloosobowych. Doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu.
www.leonardia.pl

Mini ZOO Wicie
Położone we wsi letniskowej 23 km od Dąbek jest atrakcją, którą polecamy szczególnie rodzicom z małymi dziećmi. Na terenie Mini ZOO można zobaczyć ponad 50 gatunków zwierząt, w tym ptactwa ozdobnego i zwierząt domowych. W tej małej miejscowości znajduje się środek polskiego wybrzeża Bałtyku.
www.mini-zoo-wicie.manifo.com